Strefa Cardio

W klubie fitness często stanowi integralną część siłowni lub jest położona blisko niej i jest bardzo mocno oblegana przez wiele osób. W godzinach szczytu często to właśnie do nich ustawiają się kolejki ćwiczących chcących z niej skorzystać… i doskonale wiedzą dlaczego tak jest

Po czym ja poznasz? Przede wszystkim po wszelkiego rodzaju trenażerach takich jak: bieżnie, rowery stacjonarne, orbitreki, wioślarze, schody, platformy wibracyjne. Urządzenia te są bardzo bezpieczne dla stawów i układu kostnego, nawet u osób ze znaczną otyłością.

To właśnie dzięki tym urządzeniom i tej strefie poprawisz swoją wydolność tlenową, spalisz tysiące kalorii, pozbędziesz się zadyszki przy wchodzeniu po schodach, wyregulujesz ciśnienie krwi, wzmocnisz kondycję, obniżysz swój zły cholesterol.

Dla kogo Strefa Cardio?

Dla każdego… początkujących, pierwszy raz odwiedzających klub fitness, sportowców jako trening regeneracyjny, dla trenujących w siłowni jako trening pozwalający utrzymać szczupłą sylwetkę i poprawiający również dotlenienie mięśni po treningu.