Gym-siłownia

Z czym kojarzy Ci się słowo „siłownia”?

Dziś coraz mniej jest „typowych” siłowni w których można spotkać jedynie napakowanych gości, a coraz więcej takich, w których ćwiczą zarówno kobiety jak i mężczyźni w różnym wieku i z różnym poziomem sprawności fizycznej.

Dbający o swoją sprawność ludzie, zaczęli coraz odważniej „zaglądać” do klubów fitness i znajdujących się tam siłowni w celu znalezienia tam miejsca dla siebie. Często stając się ich stałymi bywalcami stwierdzają, że bez treningu już nie potrafiliby żyć.

Dziś nikogo nie trzeba przekonywać o tym, że umiarkowana aktywność fizyczna przyczynia się do zmniejszenia poziomu napięcia związanego ze stresem w pracy, poprawy samopoczucia, kondycji oraz zdrowia.

Osoby starsze wiedzą już, że nawet poprzez lekki trening siłowy pod okiem trenera personalnego mogą znacznie lepiej pokonywać codzienne trudności, a co za tym idzie dłużej są samodzielne i niezależne od innych osób z ich najbliższego otoczenia. Poprawia się stan zdrowia, wzrasta poziom energii, stabilizuje się poziom cukru we krwi, wyrównuje ciśnienie krwi i poziom cholesterolu, przeciwdziałają osteoporozie.

Z pewnością nie da się przecenić wagi treningu w klubowej siłowni, zwłaszcza jeśli będzie on poprzedzony wcześniejszą konsultacją z trenerem, który może nam pomóc w szybszym osiągnięciu wyników.

Zapraszamy do poznania nas i naszych trenerów. Sprawdź czy spełnimy Twoje wymagania

Mezomorf fitness&gym to połączenie profesjonalizmu i świetnej atmosfery.

Przekonaj się sam